KWASY / PEELINGI

Peeling kawitacyjny

Zabieg mający na celu delikatne oczyszczenie i odświeżenie skóry. Dzięki wykorzystaniu ultradźwięków powoduje, że staje się napięta, gładka i promienna.  Umożliwia skuteczniejsze wchłanianie substancji aktywnych z preparatów kosmetycznych zastosowanych po zabiegu. Zalecany jako dodatek.

Dodatek do zabiegów 50 zł

CZAS: 20 min.

Peeling paramedyczny ARGIPEEL Medi+derma

SKŁAD
20 % Arginina
20% Kwas mlekowy
Mocznik
Aloe Vera
Alantoina

Peeling paramedyczny bazujący na argininie czyli aminokwasie pochodzenia roślinnego. Stosowany w terapii cer wrażliwych, nietolerujących innych peelingów ale również jako zabieg wprowadzający do intensywniejszych zabiegów paramedycznych. Polecany również w okresie letnim.

WSKAZANIA

Argipeel 200 zł

CZAS: 45 min.

Peeling kawitacyjny do zabiegu + 50 zł

CZAS: 1h

Serum z Wit.C do zabiegu + 50 zł

Peeling paramedyczny AZELAC Medi+derma 

SKŁAD
20 % Kwas azelainowy
4 % Kwas mlekowy
2 % Wyciąg z ostropestu

Zabieg z użyciem kwasu azelainowego dla osób borykających się z trądzikiem różowatym, łuszczycą oraz zapaleniem mieszków włosowych. Stosowany również do cer wrażliwych, przy trądziku i przebarwieniach. Dobrze sprawdza się przy cerach naczyniowych dając znakomite rezultaty.

WSKAZANIA

Azelac + kawitacja 230 zł

CZAS: 1h

Serum z Wit.C do zabiegu + 50 zł

Peeling paramedyczny MANDELAC Medi+derma 

SKŁAD
40 % Kwas migdałowy

Kwas migdałowy jest kwasem AHA pochodzącym z hydrolizy wyciągu z gorzkiego migdału. Jest on stosowany do leczenia fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalnego nietorbielatowego oraz w celu przygotowania skóry do zabiegów laserem frakcyjnym. Terapie kwasem migdałowym przynoszą znakomite i długotrwałe efekty.

WSKAZANIA

Mandelac + kawitacja 230 zł

CZAS: 1h

Serum z Wit.C do zabiegu + 50 zł

50 % Kwas glikolowy

SKŁAD
50 % Kwas glikolowy

Terapia o działaniu intensywnie eksfoliującym, pozwalającym na docieranie nawet do najgłębszych warstw naskórka. Zabiegi z użyciem kwasu glikolowego zalecane są dla skóry tłustej, a także trądzikowej. Idealnie sprawdzi się także w przypadku skóry dojrzałej, wymagającej rewitalizacji i odmłodzenia. Właściwości kwasu glikolowego odpowiadają za przeprowadzanie procesu keratynizacji naskórka, a jednocześnie dzięki stymulacji kolagenu i elastyny, poprawiają ogólną kondycję skóry, przywracając jej jędrność i elastyczność.  

WSKAZANIA

50% Kwas glikolowy 250 zł

CZAS: 45 min.

Peeling paramedyczny SPA PEEL CLASSIC Medi+derma

SKŁAD
15 % Kwas salicylowy
8 % Kwas pirogronowy
5 % Kwas mlekowy
0,1 % Retinol

Peeling paramedyczny najczęściej używany w terapii leczenia trądziku przy skórach łojotokowych. Zabieg można połączyć z oczyszczaniem manualnym dla uzyskania lepszego efektu. Zaleca się serie zabiegów. Peeling można wykonywać raz na 3-4 tygodnie. 

WSKAZANIA

Spa peel classic 200 zł

CZAS: 30 min.

Oczyszczanie manualne do zabiegu + 50 zł

CZAS: 2h

Peeling paramedyczny SALIPEEL LIC Medi+derma

SKŁAD
15 % Kwas salicylowy
10 % Kwas cytrynowy
5 % Cytrynian etylu
1 % Kwas linolowy

Peeling paramedyczny używany w terapii leczenia trądziku zapalnego. Posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwświądowe, antybakteryjne, ściągające i fotoochronne. Przed zabiegiem rekomenduje się wykonanie oczyszczania manualnego. Zaleca się serie zabiegów . Peeling można wykonywać raz na 3-4 tygodnie. 

WSKAZANIA

Salipeel Lic 200 zł

CZAS: 30 min.

Oczyszczanie manualne do zabiegu + 50 zł

CZAS: 2h

BioRePeel Cl3 FND

SKŁAD
35 % TCA
Kwas laktobionowy
Kwas salicylowy
Kwas winowy
Kwas cytrynowy
Kwas gamma-aminomasłowy
Witamina C i B2

Peeling medyczny do silnej biostymulacji oraz rewitalizacji skóry.  Zaleca się łączenie BioRePeel Cl3 FND z mezoterapią mikroigłową w celu osiągnięcia  jak najlepszych efektów. Zabieg należy wykonać 4-6 razy co 7-12 dni.

WSKAZANIA

BioRePeel Cl3 FND 250 zł

CZAS: 30 min.

Mezoterapia mikroigłowa do zabiegu +100zł

CZAS: 1h

Xylogic Retix.C

SKŁAD
4% Retinol
8% Witamina C
30% Antyoksydanty

Intensywna terapia odmładzająca pobudzająca odnowę tkankową. Już po pierwszym zabiegu redukuje niedoskonałości skóry, usuwa martwy naskórek, nawilża, rozjaśnia i rozświetla skórę. Efekt po zabiegu to jędrna, napięta i rozjaśniona twarz.  Zabieg zaleca się w serii co 4 tygodnie.

WSKAZANIA

200 zł

CZAS: 30 min.